Διανομή 1.500 πακέτων με προϊόντα Πίνδος
![Διανομή 1.500 πακέτων με προϊόντα Πίνδος](/img/article/image/thumbs/preview/pindos_dianomi.jpg)
Τη διανομή, για άλλη μια χρονιά, 1.500 πακέτων με προϊόντα του, σε οικογένειες που τα έχουν ανάγκη, εν όψει των εορτών των Χριστουγέννων αποφάσισε το Δ.Σ. του Πτηνοτροφικού Συνεταιρισμού ''ΠΙΝΔΟΣ''.
Η διανομή θα γίνει σε συνεργασία με τους δήμους του νομού Ιωαννίνων από τα Κοινωνικά Παντοπωλεία του κάθε δήμου και από τη ΜΕΡΙΜΝΑ από τα σημεία λιανικής πώλησης της ''ΠΙΝΔΟΣ''.
Ελπίζουμε η μικρή αυτή βοήθεια να απαλύνει τον πόνο των οικογενειών αυτών.
Ευχόμαστε σε όλους καλές γιορτές, ευτυχισμένο το νέο έτος και λιγότερη δυστυχία το 2017.