Επίσκεψη Δ.Σ. του ΣΒΒΕ στον Αγροτικό Πτηνοτροφικό Συνεταιρισμό Ιωαννίνων ΠΙΝΔΟΣ
![Επίσκεψη Δ.Σ. του ΣΒΒΕ στον Αγροτικό Πτηνοτροφικό Συνεταιρισμό Ιωαννίνων ΠΙΝΔΟΣ](/img/article/image/thumbs/preview/sbbe.jpg)
Επίσκεψη του Γενικού Γραμματέα Βιομηχανίας του Υπουργείου Ανάπτυξης κ. Γεώργιου Στεργίου, του Προέδρου και των μελών του Διοικητικού Συμβουλίου του Συνδέσμου Βιομηχανιών Βορείου Ελλάδος (ΣΒΒΕ), στον Αγροτικό Πτηνοτροφικό Συνεταιρισμό Ιωαννίνων – Η ΠΙΝΔΟΣ.
Συζητήθηκαν σημαντικά προβλήματα της Πτηνοτροφίας και του Συνεταιρισμού παρουσία του Προέδρου του Διοικητικού Συμβουλίου του ΑΠΣΙ – Η ΠΙΝΔΟΣ και μέλος της εκτελεστικής επιτροπής και Διοικητικού Συμβουλίου του ΣΒΒΕ κ. Ανδρέα Δημητρίου, των μελών του ΔΣ και του Γενικού Διευθυντή της Οργάνωσης.